Rehabilitacja - Dom Seniora Kolumna Łódź, Dom seniora w Łodzi
14896
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14896,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Sport to zdrowie

Wiemy, jak ważna jest sprawność fizyczna Seniorów, dlatego Nasz Dom posiada salę terapii ruchowej, która wyposażona jest m.in. w:

  • drabinki do ćwiczeń,
  • bieżnię,
  • rowery stacjonarne,
  • orbitrek,
  • Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego (UGUL).

Sala dostępna jest przez całą dobę, dlatego oprócz zajęć ze specjalistami, każdy będzie mógł skorzystać z udogodnień w odpowiednim dla siebie czasie.

Oprócz przyjemności oraz radości płynącej z uczestnictwa w przygotowanych przez naszych specjalistów codziennych aktywnościach, Domownicy będą poddawani kompleksowej rehabilitacji. Dla naszych Podopiecznych przygotowany zostanie harmonogram pobytu uwzględniający ich indywidualne potrzeby. Aby zadbać o samopoczucie oraz sprawność psychiczną podopiecznych specjaliści z zakresu rehabilitacji przygotują szczegółowy plan treningowy pozwalający na pielęgnację oraz rozwój zdolności mentalnych, w efekcie których ustabilizuje oraz usprawni się praca mózgu.

W oparciu o specjalistyczny sprzęt oraz wiedzę naszych ekspertów, Pensjonariusze mogą również liczyć na wsparcie w procesie pielęgnowania sprawności fizycznej. Specjalnie dostosowane do potrzeb Domowników masaże wykonywane przez naszych fizjoterapeutów zaowocują ukojeniem i zlikwidowaniem źródeł bólu, a ćwiczenia rehabilitacyjne z użyciem specjalistycznego sprzętu umożliwią poprawę koordynacji ruchowej i pozwolą na usamodzielnienie Domowników.