Rehabilitacja

Wiemy, jak ważna jest sprawność fizyczna Seniorów, dlatego Nasz Dom posiada salę terapii ruchowej, która wyposażona jest m.in. w: drabinki do ćwiczeń, bieżnię, rowery stacjonarne, orbitrek, Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego (UGUL).Sala dostępna jest przez całą dobę, dlatego oprócz zajęć ze specjalistami, każdy będzie mógł skorzystać z udogodnień w odpowiednim dla siebie czasie.

dom seniora łódź

Oprócz przyjemności oraz radości płynącej z uczestnictwa w przygotowanych przez naszych specjalistów codziennych aktywnościach, Domownicy będą poddawani kompleksowej rehabilitacji. Dla naszych Podopiecznych przygotowany zostanie harmonogram pobytu uwzględniający ich indywidualne potrzeby. Aby zadbać o samopoczucie oraz sprawność psychiczną podopiecznych specjaliści z zakresu rehabilitacji przygotują szczegółowy plan treningowy pozwalający na pielęgnację oraz rozwój zdolności mentalnych, w efekcie których ustabilizuje oraz usprawni się praca mózgu.

W oparciu o specjalistyczny sprzęt oraz wiedzę naszych ekspertów, Pensjonariusze mogą również liczyć na wsparcie w procesie pielęgnowania sprawności fizycznej. Specjalnie dostosowane do potrzeb Domowników masaże wykonywane przez naszych fizjoterapeutów zaowocują ukojeniem i zlikwidowaniem źródeł bólu, a ćwiczenia rehabilitacyjne z użyciem specjalistycznego sprzętu umożliwią poprawę koordynacji ruchowej i pozwolą na usamodzielnienie Domowników.

Adres e-mail:

biuro@domseniorakolumna.pl

 

Telefon:

+48 515 174 991

 

Adres:

Piotrkowska 20, 98-100 Łask – Kolumna